Igal lool on kaks poolt

Armsad Indiast poe sõbrad, fännid, kliendid!

Täna ilmus ajalehes lugu meie poe ülevõtmise saagadest:

https://ekspress.delfi.ee/kuum/epp-petrone-kirglik-arituli-parast-poe-muuki-tulid-pisarad-luku-puurimine-ja-politsei?id=84644497

Tahtsin seda teile ise ka jagada, et näeksite loo inimlikku poolt. Üldplaanis oli tegemist kahe erineva isiku erinevate arusaamade põrkumisega ning täpsete seaduspunktidega mitte kursis olemisega. Muidugi lisab artikkel siin ja seal vürtsi juurde ja jätab välja olulised detailid; aga ka minus valitsenud emotsioonid. Samas ei saa ükski kõrvalvaataja peale asjaosaliste endi mõista, mis tegelikult toimunud on.

Üsna ühekülgselt kajastatud ning ebaõigetest faktidest koosneva artikli kirjutas peakangelase tuttav; mis paneb mõistagi küsimuse alla autori objektiivsuse ning ajakirjaniku eetika. Aga igaühel on õigus võtta sellest loost oma seisukoht, mis ühtib tema maailmavaatega. Ma ei kutsu üles valima pooli; vaid nägema suuremat pilti ning võtma arvesse, et artiklis kujutatu ei ole nii must ja valge nagu paistab.

Ajakirjanik küsima mult- kuidas saavad sellised sündmused aset leida kohas, mis peaks olema nii harmooniline, viidates kristallide maagilistele omadustele. Vastasin, et kivid on selleks, et meid toetada elu muutustel, raskustel, õpitundidel. Kui taskud on kive täis, ei tähenda, et kõnnid läbi elu nagu lilleaasa. Sellised keerulised sündmused on üks elu osa ja needsamad kristallid on praegugi minuga, andmaks mulle tuge hoida pead püsti ning mitte kaduma kaose keerisesse.

Kallid sõbrad, te ei peaks mitte osalema Indiast poe musta pesu avaliku pesemise pealtvaatamises- kuid kahjuks on nii juhtunud. Minupoolsed siirad vabandused teie ees!

Ühtlasi soovin teid tänada- sooja vastuvõtu eest; kes te meid poes (ning e-poes) ikka külastasite; häid sõnu ja emotsioone jagasite. Oli tore teiega! Aga järgmisel esmaspäeval, 10-ndal detsembril annan poe tagasi tema looja Epu kätesse ning edasi jään pidama vaid omaenda veebipoodi www.koidukuma.ee.

Seniks on aga meie poe uksed teile minu poolt avatud ning kaupa saab soetada heade hindadega.

Tänan teid!

Lugupidamisega

Helene

 

 

 

 

Kivid tähestiku järgi