Inimesed INDIAst: Lee Johanna


Tere! Ma olen Lee Johanna ja ühinesin Indiast kivipoega 2018. aasta maikuus. Minu elus on palju kunsti ja naudin loomist: muusikat, tekste, maalimist.  Minu aeg Indiast kivipoes on olnud rahulik ja samas olen saanud siin ka oma loovust rakendada. Saan kulgeda mõnusas tempos ja aidata inimestel oma kivi leida. Olen ausalt öeldes just seda enda ellu soovinud ja otsinud, ja nüüd ongi minu ja selle armsa koha teed ristunud.

Kivimaailm ei ole minu jaoks täiesti uus, minu tutvusringkonnas ja peres leidub inimesi, kes sellest nii mõndagi teavad ja selle kaudu olid mul siia tööle asudes juba nii mõnedki kiviteadmised olemas. Ja oh kui kirev see kõik on! Uksest sisse astudes tabas mind alguses alati selline haraka tunne – tahaks kõike näha ja eks nii mõndagi ka endale! Samasugune üleküllus oli mul teadmistega kivide kohta, ka seda tundus alguses nii palju olevat. Kivimaailm on ju suur ja lai, täiesti omaette maailm. Olen rõõmus, et olen siia sattunud, sest läbi selle saan õppida asju, mille vastu tegelikult olen pikemat aega huvi tundnud ja saan edasi areneda läbi teistele teadmiste jagamise. Öeldakse ju, et nii ongi kõige parem õppida.

Üks mõte, mis mul seoses inimeste ja kividega siin poes toimetades on tekkinud…

Minu meelest on inimesed ja kivid vägagi sarnased – me koosneme mineraalidest ja kõiksugu erinevatest ainetest, inimkeha on justkui keemialabor! Samamoodi on seda kivi. Mõlemais meis peitub ka see nii öelda müstiline energia. Inimese energiat kutsume sageli hingeks, kivi energiat väeks. Ning kui oleme nõnda sarnased, siis mõni ime, et kivimaailm inimestele huvi pakub. Usun, et saame kivide väge enda elus positiivselt ära kasutada ja kes teab, ehk on see hea või vajalik ka kogu universumi suuremas tervenemise ja arenemise plaanis.

Lühidalt öeldes: kui on mure, siis on selle jaoks ka kivi! Mina usun, et kui Sulle üks kivi meeldib ja külgetõmme on olemas, siis ainuüksi juba sellepärast sobib ta Sulle! Alati on hea pärast lugeda ja näha, et vot just seda mul ongi vaja! Olen seda klientide peal ka väga mitu korda näinud, et sageli nii ongi. Tuleb vaid ennast usaldada.

Kutsun teid julgelt Indiasse, st Indiast-poodi, et kivimaailmaga tutvust teha. Positiivse laengu saab siit igal juhul!

Kivid tähestiku järgi