Kõik on uus septembrikuus… ja PERIDOOT ja PÄIKESEKIVI toetamas :)

Tekst: Helene, Indiast kivipoe perenaine

Sügis on juba oma ametliku alguse saanud ning sumedad septembrikuu õhtud omadega justkui ühelpool… sajused ilmad vahelduvad päikesepaistega ning kohtab vikerkaartki. Olen end Tartus sisse seadnud ja saan lõpuks veidi hinge tõmmata. Ja on viimane aeg jagada oma muljeid INDIAst butiigi kohta!

ESIMENE KOHTUMINE

Kuu aega tagasi Austraaliast Eestisse jõudes nägin esimest korda oma tulevast poekest. See oli isegi suurem ja ilusam, kui ma ette kujutasin! Vahtisin suu ammuli ringi ja tundsin, et olen õiges kohas. Vana maja hõng, poe energia, kivid…need loovad kõik koos nii maagilise atmosfääri!

See kuukene on olnud äärmiselt toimekas ning INDIAst butiigis lakkab aeg ja ruum lausa olemast! Nii olen mitu korda avastanud end öösel kell 2-3 ikka veel askeldamas; ise imestades, kuidas ma nii kaua jaksan üldse üleval olla. Muidugi oli meil sünnipäeva saabumise tõttu ka käed-jalad tööd täis, tahtsime ju enam-vähem viisakad välja näha, aga no välja kukkus nagu ikka! Külalistelt kuulis sellegipoolest komplimente ja mind väga rõõmustas soe vastuvõtt (:

Poe juhataja Jaanikaga peomeeleolus!

UUED SÕBRAD

Mulle on alati meeldinud asju “oma käe järgi sättida”, niisiis olen sõna otses mõttes kättpidi kivides supelnud. Nagu te teate, siis viimaseid on meie poes VÄGA PALJU!  Toimetamist on jagunud ning mind on kõigil neil päevadel toetanud üks eriline päikesekivi.


Kui elasin veel teisel pool maakera, nägin INDIAst Facebooki lehel ühte piklikku, vaskse ümbrisega päikesekivi (seesama ülal asuv fotol!), meie poe looja Epp Petrone poolt Indias disainitud ehete partiist. Niivõrd veetlev oli see kuldjas-oranžikas kooslus, ilmselt vajasin selle värvi energiat tollal oma ellu ka. Päikesekivi resoneerub teatavasti päikesepõimiku tšakraga, mis on külluse, positiivsuse ja motivatsiooni keskus. Võib öelda, et see kivi on väga head tööd teinud!

Teine uus sõber on mul peridoot. Tema erkroheline värvikiir toetab südamega ettevõtmisi. Jah, just südamest kogu see tegevus tuleb ja see on imeline! Elu on liiga lühike, et veeta oma päevi tööl, mis ei meeldi. Süda tasub üldse avali hoida, siis tuleb kõiksugu huvitavaid pakkumisi, toredaid inimesi ja kingitusi ellu! Ehk tunneb mõni meie blogi lugejagi end siit ära, kellega butiigis kohtunud olen 😉

Kõiksugu peridoodi ehetest-kividest kirjutab ka Epp oma blogitükis: “Miski, mis toob rõõmu”.


Septembrikuu saab aga kohe läbi ja tore, et ma selle kirjatükiga enne kuu lõppu ikkagi pärale sain (: Lähme aga hoogsalt edasi oktoobrikuusse, mis, muide, on mu lemmikkuu! Ja hakkame talveks koguma varusid-energiaid (kive!), millega pimedamal ajal toime tulla.

Kuulmiseni!

 

 

PÄIKESEKIVI

Kivid tähestiku järgi