Meie raamatupidaja Marika kingisoovitused: RUBIIN, KORALL ja AMETÜST

Tekst: Marika Uus

 

Mulle on viimasel ajal silma jäänud meie poest üks eriline ehe, mille kivi jõudu on suurendamas etnomustriline hõberaam. Kirglik rubiin koos hõbedaga on silmipimestavalt lummav! See ehe lihtsalt kutsub end, et kinkida kallimale või endale. Kivi särav värv peegeldab elujõudu ja see omakorda annab mõnusa energeetilise tõuke. Rubiin on ju teada külluse ja elujanu ning kire tekitaja, kinkides kandjale väga päikeselise päeva! Kõrvarõngad leiad siit: https://indiast.ee/toode/rubiin-korvarongad-ruut-disain-hobe/

Veel üks elujanu pakkuv kaunitar on mulle hinge pugenud- punane korall.

Katrin Põdra väekas kaelakee: https://indiast.ee/toode/katrin-podra-disainiehe-korall-kaelakee/ sümboliseerib minu jaoks ehtsat naist oma murede ja rõõmudega. See ehe on justkui tuli, mis kirglikult leegiga põleb. Linnuna kujutatud sümbol, kes minu jaoks on kui fööniks, tõuseb taas tuhast. Ka naine peab igas olukorras hakkama saama. Lisaks on keed kaunistamas üks kuukivi. Mõlemad kivid, nii korall kui ka kuukivi, on naiselikkuse kandjad ja annavad tuge naiseks olemiseks. See on tõelise naise ehe!

Pimedus ja hämarus, mis meie laiuskraadidel on paratamatus. See paneb süütama küünlaid, sest küünlatuli on see, mis meid saadab pimedal ajal. On hea vaadata tuld ja süüvida endasse või lasta tal lihtsalt meeleolu tõstmiseks põleda. Küünlaalustena saab kasutada ka kive.  Minu lemmik on ametüst küünlaalus, sest ta annab kaitset ja loob rahu ning selgust hinge. Koos elava tulega võimendub veelgi selle armsa lilla kivi vägi. Oma kallitele kaaslastele on ametüstist küünlaalus kingitusena väga armas. Indiast kivipoe küünlaaluste valikuga saad tutvuda siin: https://indiast.ee/tootekategooria/kodu/kuunlaalused/.

 

AMETÜST

KORALL

RUBIIN

Kivid tähestiku järgi