Pidulikult kaose keerises

Tekst: Jaanika, Indiast kivipoe perenaine

Mõni aeg tagasi ühendus minuga üks meie poe püsiklient, kes uuris, kas mitte varsti pole tulemas kivipoe sünnipäev. Ah jaa! Jaa! Õigus! Siis mulle tõesti meenus, et 12.september 2016 kell 12.12 avas Indiast pood oma uksed.

Vaata videot avamisest SIIT.

Natuke piinlik, et see mul meeles polnud, kuid sügis on ju alati selline aeg, et kuidagi laviinina saabuvad igasugused erinevad kohustused, kuupäevad jms. Palju, mida tarvis meeles pidada.

2016 suvi, väike Maria Petrone mõõtmas ruume: kas siia mahub pood?

 

2017, hetk poe ilmest, mis on nii enne kui pärast seda mitu korda kergelt muutunud…

Poe avamisest on möödunud kaks aastat ning tänavune sügis on pisut erilisem, sest maailma teisest otsast saabus Helene, kes võtab poe enda kätesse. Kuidas kivipood ühe eesti tüdruku Austraaliast tagasi kodumaale tõi? Saad lugeda lähemalt SIIT.

Viimased pool aastat (pärast seda, kui sai selgeks, et Epp soovib rohkem kirjutamisega tegeleda ja poe kellelegi “õigele inimesele” müüa) küsisid paljud inimesed minu käest, kas uus omanik on juba olemas, või siis uuriti hiljem.. millal ta Austraaliast ikkagi Eestisse tuleb. Nüüd on see käes! Poe kõrvalruumist on saanud kolikamber ja Helene ajutine magamistuba. Sellised tuuled siis. Lahe!

Kui sa meile külla tuled, siis püüa harjuda väikese segadusega, mis tegelikult Indiale ikka omane on..

..AGA sünnipäevaks teeme küll kõik kenasti pidulikult korda (ikka India moodi.. :P), et külalisi vastu võtta, seega..

…kallis lugeja, oled väga oodatud Indiast butiigi sünnipäevale kolmapäeval 12.09, et tähistada koos meiega kivipoe 2-aastaseks saamist! 

Kohtume Indiast poe ruumides Tartu vanalinnas, aadressil Rüütli 4. Tulevad kingitused, üllatused!

 

Kivid tähestiku järgi