Poeperenaise Jaanika mõtted ehtedisainer Hõbe-Reedast

Tekst: Jaanika Tamm

Alustasime maikuus uue kontseptisooniga. Pühendame iga kuu ühele ehtedisainerile või tootegrupile või kivile või.. mõtleme, mis siia veel sobiks. 🙂

Praeguse kuu ausära kuulub meie armsale ehtedisainerile Hõbe-Reedale, kes kuidagimoodi asus Epuga koostööd tegema mitu kuud tagasi. Minuni, Indiast kivipoes, hakkasid jõudma ülimalt põnevad kaunitarid! Reet kasutab oma töös näiteks toorkive ja hõbetatud käsitöötraati. See lihtsus mind isiklikult just paelubki ja toorkivide ehedus on võrratu! Toorkivid on töötlemata või vähesel määral töödeldud kivid. Töötlemise all on mõeldud lihvimist, lakkimist jms, seega on nad taoliste tegevustega kõige vähem kokku puutunud või ka üldse mitte.

Aqua aura ripats

 

Musta turmaliiniga käevõru

 

Püriidiga kõrvarõngad

Samuti keerutab ta traadist sõrmuseid! Mõni on ekstravagantsem ja osad jällegi väga lihtsalt igapäevaseda, aga siiski erilise disainiga.

Larimari ja amasoniidiga sõrmus

 

Labradoriidiga sõrmus

 

Apatiidiga sõrmus

Reet on oma igapäevatöös kaugel loomingust, nimelt toimetab ta laboris. Ehete valmistamine on tema salakirg või noh.. ilmselt mitte enam nii saladuslik. 🙂 Nagu Reet ise öelnud on, siis iga ehe kannab killuke teda ennast. Pean kindlasti ära mainima, et Reeda puhul on tegemist väga sooja ja mõnusa huumoriga inimesega. Meie maikuu laupäevad Indiast kivipoes on alati niiii toredad olnud, ka siis kui mõni kliendipäev on vähem inimesi käinud ning see teeb meele nukraks.. siiski jääb tema positiivse ellusuhtumise juurde. Killuke sellist inimest kannaks iga päev endaga kaasas!

Üks minu lemmikuid! Habras seleniit ripatsina

 

Kaitsev must turmaliin

 

Rahustav ametüst kõrvarõngastena

Reet valmistab oma laupäevastel kliendipäevadel ehteid Indiast kivipoes, seega on sul võimalus öelda, millist ehet tahad, valida kivid ja hakata kohe ehet kandma. Reet on nii nobe ka! 😀 Äge on vaadata kõrvalt, kuidas ta neid traate keerutab ja väänab. Oleme hinnad taskukohaseks teinud ja lausa nii, et sarnane ehe poes on oluliselt kallim. Mõttekoht ehk sulle tulevaks laupäevaks (26.05).. Samuti teeb ta ehetele parandustöid ja igal naisel on kapis katki läinud ehteid, kes ootavad tähelepanu. Ka nende õnnetutega võib tulla meie kivipoodi laupäeval.

Hetk ühest esimesest kliendipäevast. Nagu näha, siis Reeda näppude vahele tahaksid kõik oma nina pista 🙂

Ma õhutan kindlasti meile teada andma, kui kliendipäeva vorm sind paelub ja huvi pakub, sest siis oskame edasist planeerida. Kindlasti ei jää tulev laupäev Reeda jaoks viimaseks ja korraldame veel, sest senine tagasiside ainult toetab antud ideed.

Aitäh teile, et annate mõtte meie tegemistele! 🙂

NB! Üritus leitav ka Fcebookis: https://www.facebook.com/events/1463451060428091/

Ja käimas on loosimäng. Võitjale kingime Hõbe-Reeda loomingust ühe ehte, mille osaleja ise on välja valinud. 🙂 Lähemalt taaskord Facebookist.

 

Kivid tähestiku järgi