Tervitused ja soovitused meie Jõhvi poest

Tekst: Kristina Männik, meie sõber ja poeperenaine Jõhvist

(Olgu öeldud, et Indiast-ehete edasimüüja Viruviguri Kristallistuudio on Jõhvi keskväljakul avatud  E-T ja N-R 15.00 – 18.00, K 11.00-18.00 ja L 11.00-14.00)

Imeliselt päikseline ja soe suvi hakkab lõpule jõudma ja tooni annavad sumedad soojad toonid.
Kes väekatest kaunitaridest võiks tulla toeks, kui uus sügishooaeg võtab tuure üles ja ilmad on Eestimaiselt karged?
Minu esikohal on küpse ploomi karva kaasahaarava mustriga lemmik tšaroiit, kes annab oma kandjale elujõudu ja väge, aitab teha õigeid valikuid ja olla endas kindel:

Käele keriks aga kohe mitu mitu ringi roosat turmaliini ja lisaks arbuusturmaliini, millel nii paljud ilusad toonid helklemas. Kõik turmaliind annavad kaitse arvutikiirguse eest. Roosad toonid neis mõjuvad rahustavalt ja meelitavad ligi armastust. Ka suhted klientide, kolleegide ja kodustega tunduvad harmoonilisemad ;).


Kõrvarõngad võivad ju olla ka mummud, aga tugeva naiseliku tunde annavad mu meelest ripats-kõrvarõngad. Kirkalt kumav punane rubiin oma kauni väljanägemisega veel eriti. Tunned end kohe elujõulise ja energilisena. Samas on rubiin suurepärane energiate taastaja, hoides meeleolu alati positiivsena:Disainkõrvarõngad, rubiin ja hõbe (2cm)

Et mitte punase-roosa enesekindluse ja energiaga liiale minna, sobitas ennast mu komplekti õunroheline amasoniit, kes toob harmooniat ja rahu, aitab end selgemalt väljendada, välja öelda oma soovid ja eesmärgid, lahendada konflikte ja rahustada pingeid:

Ennast tervendada ja vajalikke muudatusi harmooniliselt teha aitab ka serafiniit.
Suureneb naiselikkus, intuitsioon ja emotsionaalne tasakaal. Nii et selline sõrmus sooviks sõrme tulla…

Ehetest sai küll päris suur valik. kontoriinimestele soovitan veel töölauale fluoriiti, vähendamaks arvuti mõju, hoidmaks silmi ja soodustamaks keskendumist.

Edu, koostööd ja südamega tehtud valikuid!

AMASONIIT

FLUORIIT

RUBIIN

SERAFINIIT

TŠAROIIT

TURMALIIN (ARBUUSTURMALIIN)

TURMALIIN (ROOSA)

Kivid tähestiku järgi