Meist

See the source imageKes me oleme?

Indiast poe asutaja on Epp Petrone. Epp on oma kividest ja nende juurde jõudmisest kirjutanud meie blogis, siin näiteks üks tema lugu, mis räägib poe asutamise ajast.

Katkend: “Ma läksin ju Indiasse lõpetama raamatut (mis on siiani lõpetamata), ma läksin ühel pärastlõunal jalutama (kuigi plaanisin valida päev-otsa-kirjutamist) ja ma astusin sisse ühte Tiibeti poodi, kus oli nii hea olla. Tunni jooksul muutus mu elu. Kitseunistus lendas pilvede sisse ja mu hoolikalt kogutud maale-kolimise-puurkaevu-ehitamise raha sai endale uue suuna. Ostaks natuke kive… Õpiks natuke kive…”

 

Meie esinduspoe juhataja ja samas ka müüja on Jaanika Tamm, ta kirjutab endast siin.

Katkend tema loost: “Kaheksa kuud tagasi, enne Epu ning kividega tutvumist, olin üliskeptiline kivipoodide suhtes.

Kuigi mulle kivid meeldisid, siis endale sobiva leidmine osutus keeruliseks. Räägiti müstilisest ühendusest, oma kivist, võimsatest aistingutest jne jne. Mitu kuud käisin kivipoodides ebakindlalt otsimas oma müstilisi ühendusi. Ei olnud neid kuskil. Astusin iga kord pettunult poest välja. Tunne oli veelgi halvem. Kas ma olen tuim, äkki ma ei tunnegi midagi, äkki teised valetavad või olen rumaluse mõju all? Kuni ühel päeval mulle turgatas pähe, et ma pean endale kaela mäekristalli saama. Ma ei kahelnud ning tormasin kivipoodi…”

 

 

Meie esinduspoe teine müüja on Kerli Pajumaa, ta kirjutab endast siin.

Katkend tema loost: “Igal hommikul lähen rõõmuga tööle, sest tegelikult on see nagu teine perekond ja mõnus kodu, kus on alati hubane, helge ja ilus. Ja kui ma nüüd täesti aus olen, siis ei võta ma seda positsiooni kui tööd, pigem oleksingi nagu kodus ning minu väga head sõbrad ja tuttavad astuvad aeg-ajalt läbi, kellele ma saan imearmsaid väega kive ja kristalle tutvustada.”

 

 

Tegelikult me ei kutsu ennast müüjateks! Me oleme kõik perenaised :).

Ja samamoodi on meie perenaine Marika Uus, tema hoiab silma peal meie numbritel. Marikaga saab tutvuda siin postituses.

Katkend tema loost: “Hetkel on minu elus koht nii numbritel kui kristallidel, sest üks täiustab teist ja neis mõlemas on kindel korrapärane struktuur. Pole tegelikult mingit vastandumist, et üks oleks hingele ja teine mitte.”

Kohtumisteni!

Kui soovite meiega rohkem tutvuda, teha meie hubases esinduspoes näiteks tüdrukuteõhtut, siis palun ühenduge indiast@indiast.ee või helistage meie poe numbril 5681 6865.

 

 

Kivid tähestiku järgi