Meist

See the source imageKes me oleme?

Indiast poe asutaja on Epp Petrone. Epp on oma kividest ja nende juurde jõudmisest kirjutanud meie blogis, siin näiteks üks tema lugu, mis räägib poe asutamise ajast.

Katkend: “Ma läksin ju Indiasse lõpetama raamatut (mis on siiani lõpetamata), ma läksin ühel pärastlõunal jalutama (kuigi plaanisin valida päev-otsa-kirjutamist) ja ma astusin sisse ühte Tiibeti poodi, kus oli nii hea olla. Tunni jooksul muutus mu elu. Kitseunistus lendas pilvede sisse ja mu hoolikalt kogutud maale-kolimise-puurkaevu-ehitamise raha sai endale uue suuna. Ostaks natuke kive… Õpiks natuke kive…”

 

Meie poe uus, tulevane omanik Helene Otsmann tuli meie juurde… täitsa teiselt poolt planeeti. Austraaliast. Siin kirjutab ta endast, ja sellest, mismoodi ta Epu kutsungist kuulis ja kuidas ta otsustas pea ees vette hüpata, Eestisse tagasi kolida ja Indiast kivipoele pühenduda:

“Kõhutunnet järgides võtsingi Epuga ühendust, hüpates sisuliselt pea ees tundmatusse vette. Ma polnud poodi isegi oma silmaga näinud mitte! Ilmselt pidasid/peavad osad inimesed mind hulluks, aga ma ei hakka neile vastu ka vaidlema :).

Energia on huvitav nähtus, ta ei tunne aja ega ruumi piire. Seetõttu saabki teha näiteks kaugtervendusi, kus terapeut võib patsiendist vabalt üle mere või veel kaugemalgi asuda. INDIAst poe mõnus energia kumas minuni Austraaliasse…”

 

Meie esinduspoe juhataja ja samas ka müüja on Jaanika Tamm, ta kirjutab endast siin.

Katkend tema loost: “…enne Epu ning kividega tutvumist, olin üliskeptiline kivipoodide suhtes.

Kuigi mulle kivid meeldisid, siis endale sobiva leidmine osutus keeruliseks. Räägiti müstilisest ühendusest, oma kivist, võimsatest aistingutest jne jne. Mitu kuud käisin kivipoodides ebakindlalt otsimas oma müstilisi ühendusi. Ei olnud neid kuskil. Astusin iga kord pettunult poest välja. Tunne oli veelgi halvem. Kas ma olen tuim, äkki ma ei tunnegi midagi, äkki teised valetavad või olen rumaluse mõju all? Kuni ühel päeval mulle turgatas pähe, et ma pean endale kaela mäekristalli saama. Ma ei kahelnud ning tormasin kivipoodi…”

 

Meie esinduspoe teine müüja on Lee Johanna Saul, ta kirjutab endast siin.

Katkend tema loost: “Minu elus on palju kunsti ja naudin loomist: muusikat, tekste, maalimist.  Minu aeg Indiast kivipoes on olnud rahulik ja samas olen saanud siin ka oma loovust rakendada. Saan kulgeda mõnusas tempos ja aidata inimestel oma kivi leida. Olen ausalt öeldes just seda enda ellu soovinud ja otsinud, ja nüüd ongi minu ja selle armsa koha teed ristunud.”

 

 

Meie esinduspoe asendusmüüja on Kerli Pajumaa, ta kirjutab endast siin.

Katkend tema loost: “Igal hommikul lähen rõõmuga tööle, sest tegelikult on see nagu teine perekond ja mõnus kodu, kus on alati hubane, helge ja ilus. Ja kui ma nüüd täesti aus olen, siis ei võta ma seda positsiooni kui tööd, pigem oleksingi nagu kodus ning minu väga head sõbrad ja tuttavad astuvad aeg-ajalt läbi, kellele ma saan imearmsaid väega kive ja kristalle tutvustada.”

 

 

Tegelikult me ei kutsu ennast müüjateks! Me oleme kõik perenaised :).

Meie veebipoe ilupoolt hoiab kaunina meie fotograaf-perenaine Kairi Pütsepp, ta kirjutab endast siin ja jagab oma töö köögipoolt: “Iga kivi ei lase ennast koheselt pildistada – mõni on keerulisem kui teised, mõnega peab võtma rohkem aega, mõni on n-ö trikiga kivi… Selliste väikeste karakterite pildistamine nõuab püsivust ja palju aega.”

Millised on Kairi enda lemmikud nende kaunitaride hulgas, kelle ta meie ette on toonud? Tema lemmikute galeriisid saad imetleda siin: mererohelised, rukkilillesinised, lillad, oranžid, rohelised ja rubiinsed, ja lihtsalt imeilusad mitmevärvilised ehted…  

 

 

Aga meie majanduspoole perenaine on Marika Uus, tema hoiab silma peal meie numbritel. Marikaga saab tutvuda siin postituses.

Katkend Marika loost: “Hetkel on minu elus koht nii numbritel kui kristallidel, sest üks täiustab teist ja neis mõlemas on kindel korrapärane struktuur. Pole tegelikult mingit vastandumist, et üks oleks hingele ja teine mitte.”

Kohtumisteni!

Kui soovite meiega rohkem tutvuda, teha meie hubases esinduspoes näiteks tüdrukuteõhtut, siis palun ühenduge indiast@indiast.ee või helistage meie poe numbril 5681 6865.

 

 

Kivid tähestiku järgi