Hõbe-Reet

Reet Kuuskmäe: “Olen tegelenud kunsti ja käsitööga nii kaua, kui mäletan. Ehtekunstiga konkreetsemalt umbes kümme aastat, proovinud olen väga palju erinevaid liike, alates helmeste kokkupanekust kuni soutache´i ja kanzashi tehnikani ning polümeersavini. Kõige hingelähedasemaks on mulle jäänud traaditöö ehk wirewrap. Eriliseks lemmikuks praegu on poolvääriskivide hõbetraati (või kvaliteetsesse hõbetatud traati) keerutamine.

Kuna kõik minu loodud ehted on valmistatud käsitööna ning on kordumatud, olen nendesse pannud killukese iseennast ja väga palun sul neid mu hingekillukesi hoida erilise hoolega. Palun hoiustada mu käsitööehet kuivas kohas (kindlasti mitte vannitoas); ja ära lase sellele mitte ühtegi kemikaali (näiteks juukselakki); ära käi sellega vannis/ saunas/ ujumas; ära painuta ega vääna seda (ehe on valmistatud hõbedaga kaetud vasktraadist, vask on pehme metall).
Hõbetatud traat, mida siin e-poes mu ehete ümber näete, on minu andmetel kõige kvaliteetsem. Hõbeda kiht on tugev ja jääb katma vähemalt kümneks aastaks, tuhmub hallikamaks väga aeglaselt. Sobib kokku 925 hõbedast konksudega.”

Loe ka blogipostitust Hõbe-Reedast: https://indiast.ee/meie-poe-paevik/poeperenaine-jaanika-motted-ehtedisainer-hobe-reedast/

…ja Hõbe-Reeda valikut enda lemmikehetest: https://indiast.ee/meie-poe-paevik/meie-disaineri-hobe-reeda-lemmikud/

Sorteeri:

Kivid tähestiku järgi