kristallküünlad

Kristalliküünalde looja Kristi Metsa: “Keskmisest tundlikum olen olnud kogu oma teadaoleva elu. Aeg-ajalt nähtud prohvetlikud unenäod ja sügaval alateadvuses settivad teadmised on mind vaikselt suunanud kristallide poole. Esmalt jõudsid kivid minuni ehete loomise kaudu. Õppisin tundma nende väge ja tajuma vibratsioone. Õige tunnetusega tehtud ehtel on võimas vägi!

Kuna olen ise suur küünlavalguse nautija, siis jõudsin sisimas äratundmisele, et ka küünaldele saab lisada kristallid, lisaks ühendada need taimede väega. Läbi sisetunde ja pendli abil nõu küsides tekkisid eeterlike õlide lõhnakombinatsioonid, mis lisaks kristallide vibratsiooni tugevdamisele  annavad ka lõhnameeltele täiusliku naudingu. Küünlad on kvaliteetsest 100% naturaalsest sojavahast ja valmistatud minu poolt käsitsi.

Kristallidega tegelemine ja kristalliküünalde loomine on mulle edale kui teraapia. Neid valmistades tunnen selgelt, kuidas minu meeled on kohal just antud hetkes ja päriselt. Saan sellest nii palju energiat ja suunan kõik oma head tunded ka edasi küünaldesse.

Meie ümber on palju headust ja meil on olemas oskus seda näha. Kui usume headusesse ja iseendasse, siis on kõik võimalik…. Ja kristallide ning taimede vägi aitab unistuste täide minekule veel enam kaasa.”

Sorteeri:

Kivid tähestiku järgi